ساعت بیداری

اینجا ساعت به وقت بیداری است...

ساعت بیداری

اینجا ساعت به وقت بیداری است...

مشخصات بلاگ

استفاده از شبکه های اجتماعی ایده جالبی است که باعث شده برخی نیازهای انسانها مثل نیاز به روابط اجتماعی و تسهیل این روابط برطرف شود . اما اینطور به نظر میاد که جلوی برآورده شدن برخی نیازهای دیگر را سد کرده باشد مثل نیاز به تنهایی.
شاید وبلاگ نویسی راهی باشد که آدم دست کم بتواند در تنهایی خودش تنها باشد و این تنهایی را با دیگران قسمت کند.
اینجا ما همراه تنهایی هایمان در پی ما شدن هستیم. سعیمان بر این است که علاوه بر حرکت به سمت جلو ، در راستای محور z هم حرکت کنیم و همان مسائل شاید همیشگی را به قدر وسعمان عمیـق تر بررسی کنیم. پـــس :
گر یار ما خواهی شدن شوریده و شیدا "بیا"...

دنبال کنندگان ۵ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی براساس نویسنده مطلب
آخرین نظرات
بسم الله 

قبل تر از این ، ما جمعی از بچه های کارشناسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بودیم که گاهی گهگاهی با یه بسته بیسکوئیت ساقه طلایی ،  یه دونه چای کیسه ای ، چند تا لیوان یک بار مصرف با  آبجوش به قدر کافی و البته مقداری دغدغه و سوال، البته به میزانی بیشتر از حد لازم و تعدادی جواب کمتر از حد کافی دور هم جمع می شدیم و شروع به حرف زدن میکردیم . در اون حد که شاید دیگر حواسمون به ساعت نبود ولی مطمئن بودیم اگر بیدار نیستیم ، خواب هم نیستیم. 

امروز روز ، دیگر بچه های دیروز نیستیم که نباید هم باشیم ! از خودی خودم حرفی نمیزنم نه که بیخود باشم بلکه این خود خود از خود حرف زدن نیست. از خودی دیگران هم به قدر خودم میدانم. امروز روز، دیگر ساقه طلایی هایمان تمام شدند و شاید آب جوش مان هم نه که سرد ، اما کمی ولرم شده باشد. حواسمان هم خوب به ساعت و روز و ماه و سال جمع شده . امروز روز همین قدر میدانیم ( و گمانم همین قدر هم کافی است که بدانیم ) از روزهایی که گذشته ، فقط بیداری اش را میخواهیم. که اگر مطمئن باشیم که بیدار نیستیم ، حداقل خواب هم نباشیم. 

اینجا ساعت به وقت بیداری است...